piątek, 15 lutego 2013

Bohaterowie ♥Wiktoria Malkowska 
Urodzona 18.07.1994r. Ma ciemne włosy i oczy. Można powiedzieć, że nie prowadzi życia towarzyskiego. Rodzice załatwiają jej jak najwięcej korepetycji. Przeskoczyła klasę do przodu, dlatego tez znajduję się w ostatniej klasie szkoły średniej. Wygrała nie jedną olimpiadę matematyczna, chemiczną, biologiczną itp. Potrafi grać na pianinie, gitarze, skrzypcach, wiolonczeli i flecie poprzecznym. W Londynie mieszka z rodzinom od 5 lat. Zaraz po narodzinach jej młodszego brata. Pomimo już tak długiego pobytu w Wielkiej Brytanii, nie znalazła przyjaciół, ba nawet znajomych. Jest typem samotnika. A jakim cudem miałoby być inaczej ? Rano szkoła, potem szkoła muzyczna, korepetycje i od 18 nauka. W weekendy czyta książki, gra na instrumentach i uczy się. Lubi wychodzić wieczorami do parku. Wtedy odrywa się od ciągłego nauczania i rozmów rodziców, którzy już szukają jej bardzo dobrej pracy. Wiktoria jest bardzo nieśmiała i nie potrafi szybko zaufać ludziom.
Wiktor Malkowski 
Urodzony 30.03.1992r.Satrszy brat Wiktori. Jest duszą towarzystwa. Jest dupkiem - tak uważa prawie każda dziewczyna, z którą był. Alan Malkowski 
Urodzony 01.11.2007r. Młodszy brat Wiktorii. Zawsze usmiechnięty i pogodny maluch.
One Direction
 Brytyjsko - Irlandzki zespół w którego skład wchodzą : Liam Payne, Niall Horan, Louis Tomlinson, Harry Styles i Zayn Malik.Dodaję Miley Cyrus, ponieważ wszyscy mówią, że jestem do niej podobna, ale to z resztą. Jak wam się podobają bohaterowie ? Mama nadzieję, że jest was dużo.
Co do rozdziałów !!
Rozdziały dodawane w środy i niedziele.. !!! Jakby miało byc inaczej z boku na blogu powinna sie pojawic infromacje.
Mozecie pytac w zakladce 'Pytania" i dodawac sie do obserwowanych i wpisywac się w 'informowani' i w ksiedze gości... <3

Zostaw po sobie komentarz, będę szczęśliwa :D
5 komentarzy:

 1. ciekawi bohaterowie :)

  "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Zapraszamy na prolog, na naszym blogu: ttp://life-are-moments.blogspot.com/ -Jamie, Allie xo

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda,ze prologu nie zrobiłaś,bo po bohaterach niewiele można zrozumieć,chodzi mi o tematykę opowiadania.
  Pozdrawiam xxx

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajni bohaterowie :*
  czekam na rozdział 1 <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że szybko bd jakiś rozdział,a po nim kolejne ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. świetni bohaterowie, kiedy pierwszy rozdział?? czekam na niego z niecierpliwością ;P

  OdpowiedzUsuń